ÜYE AİDAT BORÇLARI HAKKINDA DUYURU

ÜYE AİDAT BORÇLARI HAKKINDA DUYURU   

Tüzüğümüz gereği bu duyuru Resmi Tebligat yerine geçmektedir.

Sn. Üyelerimiz,

Uluslararası Teknolojik, Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği,

Sizin ödediğiniz aylık aidatlar ve bağışlar ile faaliyetlerini yürütmektedir. Hiçbir kurum ve kuruluşdan yardım alınmamaktadır. Sizlere kaliteli ve beklentilerinize cevap verebilecek hizmet için aidat yükümlülüklerinizin zamanında yerine getirilmesi önem arz etmektedir.

Birliğimizin 3335  Sayılı Uluslararası Nitelikteki Teşekkürlerin Kurulması Kanunu çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Birlikler gönüllü üyelik esasına dayalı sivil toplum kuruluşlarıdır. Kimse üye olmaya ya da üye kalmaya zorlanamaz. Birliklerin Yöneticilerine ve üyelerine getirmiş olduğu yasal yükümlülükleri bulunmaktadır.

Buna göre;

Yönetim Kurulunun Görevleri ve Üyelerimizin görevleri tüzüğümüzde resmi olarak ifade edilmektedir.

Birlik aidatının ödenmemesi durumunda yasal sürecin işletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Yönetim Kurulumuz ödenmeyen ve zamanında tahsil edilmeyen üye aidat borçları konusunda hukuki mevzuat gereği Genel Kurulda ve Mali denetimlerde hesap vermek durumundadır.

Bizi yasal zorunluluklar nedeni ile anlayışla karşılayacağınızı ümit eder, aidat borçlarınızı zamanında Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği  Genel Merkezi Resmi hesaplarına yatırılmasını rica ederiz.

Aidat borcunuzu ödediğinizde, ödemiş olduğunuz havale dekontunun bir suretini Uluslararası Teknolojik Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği  Genel Merkezi Kızılırmak Mahallesi 53 Cadde 1450 Sokak Ulusoy Plaza Kat : 6 No: 9/22 Çukurambar/Çankaya/Ankara adresine gönderiniz.

Eğer aidat borcunuzun olmadığını ya da kayıtlarımızda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, lütfen Genel Merkezimizin This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresine aidat ödeme bilgilerinize dair mail atarsanız, size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı belirtirseniz kayıtlarımız tekrar kontrol edilip, sizlere bilgi verilecektir.

Bu mektubu sorumluluğumuz alanında hazırladığımızı hatırlatır, bizleri anlayışla karşılamanızı temenni eder, Yeni yılınızın yakınlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte Sağlık, Mutluluk, Başarılar içerisinde geçmesini dileriz.   

Ödeme Yapılacak Olan Hesap Numarası

Uluslararası Teknolojik, Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği

Ziraat Bankası Hesap No: 81045773-5004 1568-Hazine/Ankara Şubesi Vadesiz Hesap/TRY-Türk Lirası

TR92 0001 0015 6881 0457 7350 04

 

Uluslararası Teknolojik, Ekonomik ve Kültürel İlişkiler Birliği

Genel Başkanı Şükrü ÖZEK